Biz Diageniz

Kuruluşumuz koruyucu hekimlik proseslerinde kontrol kriterlerinin uygulanması aşamalarında ihtiyaç duyulan laboratuvar araç ve gereçleri ile danışmanlık hizmetleri sunarak, teşhis edici ve koruyucu hekimlik misyonuna destek vermeyi amaçlamaktadır.

Bu amaçla, 1998 yılında kurulan Diagen, dürüst, ilkeli ve etik kurallara bağlı çalışmasıyla istikrarlı bir büyüme gösterip sektörde bugünkü yerini almıştır. Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında uzmanlaşan kadrosuyla hizmet veren kuruluşumuz, Veteriner Hekimlik, Çevre ve Gıda Sağlığı gibi stratejik sektörlere de yatırım yaparak Koruyucu Hekimlik alanında hizmetlerine devam etmektedir.

2002 yılında Teknik Hizmetler Birimi ile birlikte, TSE-HYB,  2008 yılında da  ISO 9001:2008 kalite standartlarını uygulamaya başlayan kuruluşumuz, "Tedarikçi, Bayi, Çalışanları ve Müşterileriyle DiaGen Ailesi" ilkesini benimsemiş, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, kendini sürekli yenileyen dinamik bir yapıya sahip olmuştur.

Vizyonumuz;

Uzman kadrosuyla dünya pazarında önemli bir yer edinip, sürekli gelişme ve yenilenme ilkesiyle pazarda lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz;

Bilim adamlarımıza kaliteli ürün ve hizmet vermek, biyoteknolojideki gelişimi yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, çalışanlarımıza ve topluma kaliteli yaşam şartları sunmaktır.

Kapsam;

İnsan, hayvan, gıda ve çevre sağlığı alanında araştırma ve tanı reaktiflerinin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi, temini, depolanması, pazarlanması, satışı ve sonrası hizmetlerdir.

 

 

 

diagen organization