Hizmetlerimiz

Satış

Tıbbi cihaz sektörlerinde birçok dünya lideri markaların Türkiye distribütörü olarak hastanelere ve uzman kullanıcılara modern pazarlama anlayışı ve etkili stratejileri ile %100 müşteri odaklı, kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Destek

Yüksek teknolojiyle donanımlı ürünler ve bilgi birikimi konusunda, uzman ekibimizle müşterilerine geniş zaman ayırarak en ince ayrıntısına kadar müşterilerinin sorularına net cevaplar ile çözüm bulmaktayız.

İnovasyon

Elit müşteri profiline sahip olarak satış sonrasında da kaliteden ödün vermemek için, teknik servis altında kendi VIP servisini kurmuş olup, distribütörlüğünü yaptığı tüm markalara  uzman satış sonrası hizmetler ve teknik ekibi ile de 7/24 hizmet vermekteyiz.

Analiz

Sağlık projelerinde danışmanlık, analiz, fizibilite raporları hazırlanır. Nörofizyoloji Laboratuvarlarının proje halinde raporlaması yapılır

Demo

Tüm ürünlerin özelliklerini detaylı incelemek ve deneyebilmeniz için uzman ekiplerimiz ile çalıştığınız hastane, tıp merkezi veya muayenehaneniz de demo gösterim yapılır.

Laboratuvar

Anahtar teslimi laboratuvar kurulumu yapılır. Projelerinizde yer alan sistemlerin her türlü ekipmanı ve süreçleri ile birlikte teslim ediyoruz.